Werdykt XII Konkursu Teatrów Ogródkowych


[Rozmiar: 255826 bajtów]
 


Werdykt Nagrody Publiczności 2003

W wyniku głosowań publiczności zgromadzonej w Lapidarium na Przeglądach XII Konkursu Teatrów Ogródkowych: najwyższą ocenę otrzymał:
  1. Spektakl "Ferdydurke " w reżyserii A.M.Marczewskiego z Teatru Test z Warszawy. Na tak głosowało 78 osób, na nie 1. Pozytywna ocena wyraża się 98,76 % aprobatą. W związku z tym spektakl zostaje zaproszony do konkursowej części festiwalu i otrzymuje Nagrodę Publiczności w wysokości 2500 zł.
  2. Drugie miejsce otrzymuje spektakl "Audiencja czyli III raj eskimowsów" Bogusława Schaffera" Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina z 97,67 % aprobatą, gdzie spektakl spodobał się 43 widzom, a 1 uznał go za zły. W związku z tym spektakl zostaje zaproszony do konkursowej części festiwalu i otrzymuje Nagrodę Publiczności w wysokości 1500 zł.
  3. Trzecie miejsce otrzymuje spektakl "Mistrz Pathelin" z warszawskiego Teatru pewna grupa, który zaakceptowało 96,40 % widzów: 111 osobom spektakl podobał się, odrzuciło go 4. W związku z tym spektakl zostaje zaproszony do konkursowej części festiwalu i otrzymuje Nagrodę Publiczności w wysokości 1000 zł.